League of Legends - Cover

Co nového přinese sezóna 2023 do League of Legends?

16. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Srpen už je v polovině a pomalu se blíží podzim (ano, vím, že to nechcete slyšet). S ohledem na tyto každoroční události přichází také konec sezóny na Summoner's Rift. Toho jsou si vědomí i samotní vývojáři, a proto nám přinášejí nové video s plánovanými aktualizacemi pro sezónu 2023.

Nové střední aktualizace šampionů byly úspěšné pro Ahri, Swaina a Sivir. Proto se balanční tým rozhodl uplatnit další novinky a plánuje menší vylepšení i pro Neeko, Syndru a další.

Pokud jde o nové a aktualizované šampiony, kteří by měli být vydáni ještě tohoto roku, plánují vývojáři vydat nového tanka na horní linku. Tento šampion by měl být z části Shurimy, jež není ještě podrobně prozkoumána. Proto očekáváme, že by měl s sebou přinést nové informace o této části pouště. Kromě toho nám byl představen ve videu koncept nové výbavy Aureliona Sola – ten dostane do svého kitu dračí oheň a schopnost létání na všechny strany. Riot také potěší fanoušky darkinů, jelikož nový šampion je právě v raném vývoji. Bylo nám prozrazeno, že nový darkin bude uvězněn v dýce, kdo nebo co se zbraně zmocní, nám však vývojáři odmítli prozradit. Posledním načrtnutým šampionem je nový mužský posilovač z Ixtalu, o kterém víme jen to, že bude z úplně opačných poměrů než Qiyana. Nové aktualizace dříve tohoto roku, které přinesly větší odolnost šampionů, se rozhodli vývojáři ponechat.

Komunikace je základ

V plánu je také vylepšení komunikace mezi hráči, a to převážně formou pingů, které mají podobu čtyř forem. Ve videu jsou nám představeny další formy komunikace, jako je upozornění freeze, engage nebo harass. Hra se pokusí usnadnit hráčům práci s totemy či buffy a také pomůže nováčkům s touto novou rolí. Kromě toho přivede Riot znovu k životu chemotechnického draka, který bude vylepšen, majitelé duše chemotechnického draka dostanou vyšší způsobené poškození a zároveň obdrží menší poškození, pokud mají málo zdraví.
Jako poslední ukázku ve videu máme koncept nových gotických skinů.Konec dvanácté sezóny přijde v listopadu. Začátek třinácté pak přijde až 4. ledna ve 11:59 lokálního času. Podrobnosti celého videa můžete zhlédnout zde

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.