Doom – úvodka 1

Co přináší nová aktualizace pro Doom Eternal?

30. 4. 2022
Zdroj náhledu: Bethesda

Při aktualizaci Doom Eternal na verzi 6.66 Rev 2 byly do hry přidány nové možnosti zpřístupnění, aby se hráči mohli více bavit zabíjením démonů.

Jedním z hlavních bodů nové aktualizace je přidání několika nových funkcí pro zpřístupnění, z nichž většina se zaměřuje na převod textu na řeč: při použití této možnosti se text zadaný do chatovacího panelu v režimu BATTLEMODE 2.0 převede na syntetický hlas podle hlasového profilu vybraného uživatelem.

Dále budete mít možnost pro lepší hraní s kontrastním filtrem

Tento parametr umožňuje snížit rychlost, při níž se může měnit jas obrazovky ve hře. Pokud je povolena, lze ji jemně doladit pomocí následujících posuvníků:

  • Rychlost jasu na pixel: Omezuje rychlost, jakou se může měnit jas každého pixelu, například během výbuchů nebo intenzivních bojových sekvencí.
  • Rychlost jasu celé obrazovky: Omezuje rychlost, jakou se může měnit průměrný jas celé obrazovky při rychlých změnách.

Zdroj: bethesda

Nechápu, proč si vývojáři v Bethesdě museli z nějakého důvodu myslet, že velmi oblíbený a mnoha dívkami jistě milovaný Cacodemon byl natolik náročný, že si zasloužil trochu pozměnit. Nová aktualizace zasahuje i do herní kampaně.

Zdroj: bethesda

  • Pokud zemřete při boji s Marauderem, zobrazí se nyní vyskakovací okno s tipy pro boj (v každé uložené hře se to stane pouze jednou).
  • Rychlost pohybu Cacodemona byla snížena na obtížnostech I'm Too Young to Die a Hurt Me Plenty.

Více informací o změnách ohledně Doomu najdete  zde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.