Company of Heroes 3 bylo odloženo na příští rok

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Relic Entertainment Inc

Hra Company of Heroes 3 měla původně vyjít 17. listopadu letošního roku, nicméně společnost Relic Entertainment Inc. potřebuje více času pro doladění posledních detailů.

Nové datum vydání bylo stanoveno až na příští rok, konkrétně bychom se Company of Heroes 3 měli dočkat 23. února 2023. Za odkladem stojí skutečnost, že vývojáři potřebují více času pro celkové vylepšení, vyvážení a doladění hry, aby hráčům mohla být nabídnuta co nejlepší možná kvalita.
Od prvního odhalení hry v červenci 2021 navíc studio vyzvalo hráče, aby se přihlásili do CoH-Development, komunitní platformy určené k získávání zpětné vazby o všech oblastech hry. Mnoho jich již bylo předloženo, zpracováno a v mnoha případech také do hry implementováno. Vývojáři si tuto spolupráci vychvalují a věří, že díky zpětné vazbě přinesou nejlepší a největší hru z celé série.

„Práce s komunitou CoH-Dev v posledních letech byla neocenitelnou zkušeností a jsme nesmírně vděční za všechny jejich dosavadní příspěvky k CoH3,“ řekl Justin Dowdeswell, generální ředitel Relic Entertainment.

„Chceme také nabídnout největší a nejpůsobivější hru v historii naší franšízy, což znamená, že potřebujeme trochu více času na opravu chyb, vyvážení a vylepšení, abychom zajistili, že naši hráči budou mít ten nejlepší zážitek při spuštění hry.“

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn