Company of Heroes 3 - bitva

Company of Heroes 3 bylo odloženo na příští rok

5. 10. 2022
Zdroj náhledu: Relic Entertainment Inc

Hra Company of Heroes 3 měla původně vyjít 17. listopadu letošního roku, nicméně společnost Relic Entertainment Inc. potřebuje více času pro doladění posledních detailů.

Nové datum vydání bylo stanoveno až na příští rok, konkrétně bychom se Company of Heroes 3 měli dočkat 23. února 2023. Za odkladem stojí skutečnost, že vývojáři potřebují více času pro celkové vylepšení, vyvážení a doladění hry, aby hráčům mohla být nabídnuta co nejlepší možná kvalita.Od prvního odhalení hry v červenci 2021 navíc studio vyzvalo hráče, aby se přihlásili do CoH-Development, komunitní platformy určené k získávání zpětné vazby o všech oblastech hry. Mnoho jich již bylo předloženo, zpracováno a v mnoha případech také do hry implementováno. Vývojáři si tuto spolupráci vychvalují a věří, že díky zpětné vazbě přinesou nejlepší a největší hru z celé série.

„Práce s komunitou CoH-Dev v posledních letech byla neocenitelnou zkušeností a jsme nesmírně vděční za všechny jejich dosavadní příspěvky k CoH3,“ řekl Justin Dowdeswell, generální ředitel Relic Entertainment. „Chceme také nabídnout největší a nejpůsobivější hru v historii naší franšízy, což znamená, že potřebujeme trochu více času na opravu chyb, vyvážení a vylepšení, abychom zajistili, že naši hráči budou mít ten nejlepší zážitek při spuštění hry.“

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.