Company of Heroes 3

Company of Heroes 3 vyjde už za týden!

19. 2. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Už nyní se ale spouští předobjednávka. Pořiďte si Launch Edition a získejte DLC Devil's Brigade obsahující legendární skiny pro pěchotu, vozidla a další kosmetické doplňky té nejvyšší úrovně. V nejnovější ukázce se můžete podívat na tři vývojáře z Relicu, kteří ukazují, jak bude vypadat mise v italském městě Anzio v závislosti na tom, co si vyberete. Company of Heroes tak očividně jde hráčům velice vstříc.

První hra série vyšla už v roce 2006 a je tady s námi už tak dlouhých sedmnáct let a stále se rozrůstá. Vyšla například samostatná rozšíření Company of Heroes: Opposing Fronts a Company of Heroes: Tales of Valor. Ta následovalo Company of Heroes online, to ale vydrželo pouze půl roku. V roce 2013 poté vyšel Company of Heroes 2.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.