cyberpunk nahled

Cyberpunk 2077 a Zaklínač 3 míří na next-gen konzole

1. 12. 2021
Zdroj náhledu: cdprojekt.com

CD Projekt Red oznámil ve své poslední tiskové zprávě, že majitelé next-gen konzolí by se již brzy mohli těšit na Cyberpunk 2077 a o něco později pak na legendu Zaklínač 3: Divoký hon z roku 2015.

Zdroj: cdprojekt.com

Cyberpunk 2077 sice na starší konzole vyšel už v loňském roce, díky zpětné kompatibilitě si jej mohli zahrát i majitelé next-gen konzolí. Nyní to však vypadá, že bychom se konečně mohli dočkat verze hry přímo pro PS5 a Xbox Series X/S. Cyberpunk 2077 by mohl vyjít už v prvním kvartálu roku 2022 a Zaklínač 3: Divoký hon hned potom v tom druhém. Bližší datum ale zatím bohužel ani pro jednu hru nepadlo.

Zdroj: cdprojekt.com

Zdroj: cdprojekt.comPo loňském opakovaném odkladu vydání, následovaném fiaskem s ne tak docela vyladěným a dotaženým Cyberpunkem 2077, se studio CD Projekt Red rozhodlo do toho tentokrát pořádně opřít. Rozšiřují své řady, aby tak s co nejlepším týmem lidí mohli tento velký update dokončit již brzy. Snad se tak zanedlouho dočkáme dalších informací a třeba i nějakého bližšího data.

Zdroj: gamerant.com


Článek pro Gaming Professors napsala Adéla Vránová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.