Homeworld Desert of Kharak - Epic Games Store

Další hra ze série Homeworld zdarma na Epic Games Store

24. 8. 2023
Zdroj náhledu: Blackbird Interactive

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat strategickou hru Homeworld: Deserts of Kharak.

Homeworld: Deserts of Kharak

Homeworld: Deserts of Kharak je tzv. prequelem ke klasickým hrám ze série Homeworld, jejíž remasterovaná kolekce byla rovněž nedávno součástí rozdávačky na Epic Games Store. Vaším úkolem je i zde vytvořit a ovládat vlastní flotilu, kterou postupně dovedete k vítězství. Tentokrát se ale ocitneme na poušti Kharak, kde číhá nebezpečí na každém kroku. Titul nabízí jak kampaň pro jednoho hráče, tak i online multiplayer.

Homeworld: Deserts of Kharak bude na Epic Games Store k dispozici 31. srpna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.