Destiny 2 – Season Pass kostýmy

Destiny 2 konečně přidává novou mapu

26. 5. 2022
Zdroj náhledu: Bungie

Destiny 2 konečně dostává novou mapu. Dlouhé období sucha ukončuje mapa Disjunction, zařazená do Season of the Haunted, a s ní přichází potenciál pro jedinečné objevy, nečekané léčky a dokonale načasované superschopnosti.

Oblast Crucible se nachází v bažinaté oblasti Pyramid v trůnním světě Savatoonu a obsahuje třídráhovou stavbu s několika překrývajícími se oblastmi, do kterých se mohou strážci ponořit, aby se vyhnuli blížícím se nepřátelům. Hráči Destiny 2 se mohou zúčastnit zápasů 6v6, 3v3 a free-for-all na mapě Disjunction po asi nejdelším čekání na mapu Crucible.

Na oslavu nové mapy Crucible pro Destiny 2 sdílel Dylan Gafner, Senior Community Engagement Manager ve společnosti Bungie, na twitteru GIF scény z filmu, ve které postava říká „Vraťte čas! Je to 0 dní, co Bungie vydalo novou mapu Crucible.“ To vyvolalo mezi komunitou hráčů Destiny 2 jisté reakce, protože někteří obvinili Bungie z toxického chování nebo z podpory takového vystupování. Gafner však vysvětlil, že svůj původní tweet napsal z nadšení. Na otázku, proč někdo na základě jeho původního tweetu předpokládá zlý úmysl, odpověděl Gafner, že hráči Destiny 2 se s mapou Season of the Haunted dobře bavili a že od přidání poslední mapy Crucible uplynula dlouhá doba.

Zdroj: Bungie

Fanoušci na novou PvP mapu čekají od října 2019 a mnozí z nich vyjádřili své zklamání z dlouhého čekání, včetně reakce na tweet Dylana Gafnera. Mnoho uživatelů projevilo frustraci z dlouhého čekání na Disjunction, nezmiňují však jeho nedostatky, nýbrž to, že se jim Disjunction vůbec nelíbí. Někteří se rozhořčili nad Gafnerovým oslavným tweetem, nicméně v současné době není známo, jak dlouho budeme muset čekat, než do rotace zařadí další položku.

Více informací o Season of the Haunted najdete na oficiálních stránkách.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.