Devátá sezóna pro hru Forza Horizon 5 nabídne malou ochutnávku Hot Wheels

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

První velké rozšíření pro hru Forza Horizon 5, které se po třetím díle opět vrátí do světa Hot Wheels, vychází 19. července letošního roku. Playground Games nám však již nyní nabídnou malou ochutnávku v nadcházející sezóně 9, jež bude obsahovat pár aut a doplňků s tematikou Hot Wheels.

Forza Horizon 5 - Season 9

Zdroj: Playground Games

Forza Horizon 5 Season 9 se přiřítí už zítra, tedy 23. června, a kromě zmíněných autíček Hot Wheels a kosmetických doplňků přinese i několik dalších novinek a oprav. Hráči se mohou těšit na novou měsíční událost Rivals s elektrickými vozidly nebo nový kooperační režim pro Horizon Stories až o šesti hráčích.

Malých změn se dočkáme i v rámci lokalizace nebo grafického nastavení. Druhá zmíněná změna potěší především hráče na počítačích. Bude se totiž jednat o vylepšený způsob vyhlazování, díky němuž dosáhnou lepšího grafického výsledku hráči s nižším rozlišením obrazovky. Vývojáři rovněž nezapomněli ani na klasické opravy, jako je lepší stabilita hry a tak dále. Kompletní seznam změn naleznete v tomto odkazu.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn