Forza Horizon - Hot Wheels

Devátá sezóna pro hru Forza Horizon 5 nabídne malou ochutnávku Hot Wheels

22. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

První velké rozšíření pro hru Forza Horizon 5, které se po třetím díle opět vrátí do světa Hot Wheels, vychází 19. července letošního roku. Playground Games nám však již nyní nabídnou malou ochutnávku v nadcházející sezóně 9, jež bude obsahovat pár aut a doplňků s tematikou Hot Wheels.

Forza Horizon 5 - Season 9

Zdroj: Playground Games

Forza Horizon 5 Season 9 se přiřítí už zítra, tedy 23. června, a kromě zmíněných autíček Hot Wheels a kosmetických doplňků přinese i několik dalších novinek a oprav. Hráči se mohou těšit na novou měsíční událost Rivals s elektrickými vozidly nebo nový kooperační režim pro Horizon Stories až o šesti hráčích.

Malých změn se dočkáme i v rámci lokalizace nebo grafického nastavení. Druhá zmíněná změna potěší především hráče na počítačích. Bude se totiž jednat o vylepšený způsob vyhlazování, díky němuž dosáhnou lepšího grafického výsledku hráči s nižším rozlišením obrazovky. Vývojáři rovněž nezapomněli ani na klasické opravy, jako je lepší stabilita hry a tak dále. Kompletní seznam změn naleznete v tomto odkazu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.