Disney Speedstorm - Mickey Mouse

Disney Speedstorm je multiplatformní závodní hra ve stylu Mario Kart

5. 7. 2022
Zdroj náhledu: Gameloft

Jednou ze zajímavých novinek, na které se letos těším, je akční závodní hra Disney Speedstorm od vývojářského studia Gameloft, která nabídne závodění ve stylu Mario Kart od Nintenda.

Jak už název napovídá, v Disney Speedstorm se vžijeme do role postaviček od Disney a Pixaru, s nimiž budeme závodit na různých tratích inspirovaných známými filmy. Těšit se tak můžeme například na kačera Donalda, Mickey Mouse apod. Kromě samotného závodění budou po tratích umístěny i různé bonusy, jimiž můžete zpomalit soupeře nebo naopak dočasně zrychlit sami sebe. Šílený chaos po vzoru Mario Kart je tak více než jistý. K dispozici bude jak hra pro jednoho hráče, tak i multiplayer.

Zdroj: Gameloft

Disney Speedstorm nabídne také určitý typ přizpůsobení vašeho závodníka a závodního auta. Titul, jak už bylo řečeno, je multiplatformní a přijde ještě letos pro platformy PC, Playstation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Pro nedočkavce je zde možnost zažádat o přístup do uzavřené bety, která je dostupná pro PC. Jen dodáme, že Disney Speedstorm by měl vyjít jako free-to-play titul.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.