Hearts of Iron IV

DLC do Hearts of Iron 4 máte prakticky zdarma

18. 3. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Vydavatelské studio Paradox Interactive je v tomto jarním období velmi štědré. Rozhodlo se, že vypustí zdarma 3 DLC ke své hře Hearts of Iron 4, která je nyní zlevněná o 70 %. I když vyšla už v roce 2016, je neustále aktualizovaná a rozšiřovaná svými vydavateli i přesto, že vydávají nové kousky, jako je Stellaris nebo Age of Wonders: Planetfall. Jelikož pro tuto hru vyšlo velké množství rozšíření, může být těžké se v nich zorientovat. Naštěstí nám toto vývojáři usnadnili tím, že zpřístupnili tři DLC zcela zdarma. Paradox Interactive vysvětluje svůj krok tím, že zveřejněný obsah poskytuje zdarma ještě dřív, než jej začlení do základní hry Hearts of Iron 4. Je to z toho důvodu, že se titul nejlépe představí novým hráčům právě s těmito rozšířeními v balíčku Starter Edition. Proto jsou zpřístupněna rozšíření Death or Dishonor, Together for Victory a Waking the Tiger.

DLC obsahuje důležité dodatky, na kterých chce Paradox stavět další úpravy na Hearts of Iron 4. Tímto krokem chce zajistit, aby měli všichni hráči přístup k těmto mechanikám, a tak se pomalu posouvat dál. Bezplatné DLC je dostupné pouze do 21. března, poté bude součástí základní hry. Nyní je na titul obrovská sleva 70 %, a je tedy dostupný za 11,99 €.

Hearts of Iron 4 je velkolepá strategie, ve které se ujmete role jednoho z existujících států v letech 1936 nebo 1939. Lze ji hrát jako singleplayer, ale i ve vícero hráčích. Ovládat tak budete moct pozemní vojsko, námořnictvo i letectvo. Mimo jiné je k válce potřeba materiál, který budete muset vyrobit v různých fabrikách. Důležitá je zde také politika, kde si vyberete svoji ideologii. Dále si také můžete vybrat jednu z pěti historických aliancí.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.