Dragon Age Inquisition

Dragon Age: The Missing je další komiks do světa Dragon Age

25. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Dragon Age: The Missing je komiks od studia Bioware, které jej vydává ve spolupráci s Dark Horse Comics. Píše jej George Mann a ilustruje Kieran McKeown. První číslo oficiálně vyjde 25. 1. 2023 a dočkáme se v něm opět jedné z nejoblíbenějších postav celého Thedasu, trpaslíka Varricka.

Synopse zní: „Varric Tethras a Lace Harding sestupují do opuštěných Hlubokých cest pod Marnas Pell s cílem najít dávného přítele. Ale Zkáza (Blight) infikovala i stěny a hrozba jde cítit ve vzduchu.“ Krátké, jasné a výstižné. Bohužel komiksy Dragon Age u nás nejsou natolik populární jako knihy či hry, tudíž se u nás nepřekládají. Tento komiks by však měl být přímou cestou k blížící se hře Dragon Age: Dreadwolf, a tak můžeme živit naději, že se objeví i u nás.

Zdroj: DarkHorse

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.