Do hry F1 2021 přichází dlouho očekávaná trať v Imole

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Codemasters
Okruh Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari, známý také jako Imola, se ve virtuálních formulích neobjevil od roku 2013.
Vývojáři z Codemasters právě vydali do hry F1 2021 druhý ze tří slibovaných okruhů. Zatímco v minulém měsíci jsme zavítali do portugalského Portimãa, dnes se balíček tratí rozšiřuje o italskou Imolu neboli Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari. Okruh v Imole se do hry vrací po osmi letech, což je zapříčiněno také tím, že zde skutečné Formule 1 nejezdily od roku 2006. To se ovšem z důvodu zrušení některých oficiálních závodů kvůli pandemii Covidu-19 v minulém i letošním roce změnilo.
Okruh v Imole je poměrně úzký a k předjíždění zde slouží pouze jediná DRS zóna umístěná na cílové rovince. I přesto je však Imola nádherná trať ze které jde cítit velký kus historie.
F1 2021 - Red Bull

Zdroj: Codemasters

Kromě nového okruhu do hry F1 2021 přibyl i nový vzhled stáje Red Bull, jenž byl vytvořen jako poděkování Hondě jakožto dodavateli pohonných jednotek. Poprvé jsme tento vzhled mohli vidět v neděli při velké ceně Turecka. Dále nová aktualizace přináší i spoustu oprav a vylepšení. Kompletní seznam novinek a změn naleznete zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn