F1 2021 - Imola

Do hry F1 2021 přichází dlouho očekávaná trať v Imole

14. 10. 2021
Zdroj náhledu: Codemasters

Okruh Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari, známý také jako Imola, se ve virtuálních formulích neobjevil od roku 2013.

Vývojáři z Codemasters právě vydali do hry F1 2021 druhý ze tří slibovaných okruhů. Zatímco v minulém měsíci jsme zavítali do portugalského Portimãa, dnes se balíček tratí rozšiřuje o italskou Imolu neboli Autodromo Internazionale Enzo e Dino Ferrari. Okruh v Imole se do hry vrací po osmi letech, což je zapříčiněno také tím, že zde skutečné Formule 1 nejezdily od roku 2006. To se ovšem z důvodu zrušení některých oficiálních závodů kvůli pandemii Covidu-19 v minulém i letošním roce změnilo. Okruh v Imole je poměrně úzký a k předjíždění zde slouží pouze jediná DRS zóna umístěná na cílové rovince. I přesto je však Imola nádherná trať ze které jde cítit velký kus historie.

Zdroj: Codemasters

Kromě nového okruhu do hry F1 2021 přibyl i nový vzhled stáje Red Bull, jenž byl vytvořen jako poděkování Hondě jakožto dodavateli pohonných jednotek. Poprvé jsme tento vzhled mohli vidět v neděli při velké ceně Turecka. Dále nová aktualizace přináší i spoustu oprav a vylepšení. Kompletní seznam novinek a změn naleznete zde.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.