Mortal Kombat 1

Do Mortal Kombat 1 přijde i Peacemaker!

29. 7. 2023
Zdroj náhledu: IGDB.com

Vývojáři z NetherRealm Studios zveřejnili nový trailer na oblíbenou hru Mortal Kombat 1. Ten se zaměřuje především na příběh Li Mei, bývalé velitelky bojovníků z Umgadi. Kromě ní ale přišlo i několik neskutečně zajímavých oznámení a návratů, které budou fanoušci milované bojové série chtít slyšet. Kromě Li Mei se totiž potvrdili i Tanya, Baraka, Takeda, Ermac, Quan Chi a tři skutečné specialitky.

Tou první je skoro nezničitelný Omni-Man ze seriálu/komiksu Invincible. Jedná se o jednoho z těch hrdinů, který je dnes považován především za antihrdinu a také ne zrovna dobrého otce. Každý, kdo viděl seriál, to rozhodně může potvrdit. Druhým je momentálně asi nejslavnější narcis se spasitelským komplexem, Homelander, ze známého seriálu/komiksu The Boys. Do třetice je tu další antihrdina, oblíbený Peacemaker. Doslova tedy šílená trojice. Mortal Kombat 1 vyjde už 14. září letošního roku, a to na Nintendo Switch, Xbox Series X/S, PlayStation 5 a samozřejmě PC.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.