train valley 2 Menu

Do Train Valley 2 zamíří Doktor

27. 2. 2024
 

Už víme, že série Train Valley od vývojářů Flazm se rozroste o nový díl. Co ale nevíme, je, že zatím nejpopulárnější díl Train Valley 2 přichází s novou aktualizací. V ní se představuje nová lokomotiva zaměřená na boj proti zimnímu nepříteli – sněhu. Každý, kdo cestoval vlakem v nádherných a málo dotčených horách, ví, že síla sněhu nabývá enormních rozměrů. Nebyli bychom to my lidi, kdybychom si nechtěli přírodu, když ne úplně podmanit, tak alespoň lehce „ovládnout“. Nemyslím to teď v negativní konotaci, ale ten, kdo pravidelně cestuje vlakem, tím může být okouzlen. Víme, že vlaková doprava má spoustu chyb, ale sedět takhle ve švýcarském Bernina Expressu a kochat se nádhernou přírodou je to, co vás rychle přinutí zapomenout na veškeré trampoty a užít si přítomného momentu.

Co nás tedy čeká?

Nová aktualizace informativně představuje vlaky s rotačními pluhy a popisuje jejich výhody i nevýhody. Pro příklad z reálného života nás odkazují na kanál Jake Miille Photography. Jeho video na Youtube, kde zachycuje tyto stroje v jejich přirozeném prostředí.

Herní zpracování tohoto vláčku se bude v titulu Train Valley 2 nazývat The Doctor. Možná tento název bude znít divně, ale první rotační sněhový pluh sestrojil v roce 1869 kanadský zubař J. W. Elliot. The Doctor má v přední části kruhovou lopatkovou sestavu v červeně zbarveném pancíři a doprovází ho žlutá karoserie, nám už známá i z jiných modelů vláčků v Train Valley 2. Na ní můžeme vidět dva přístupové žebříky ke dveřím, za nimiž se schováva prostor pro posádku manipulující s lehce vylepšenou sněžnou frézou. Jako třešnička na dortu bude blikat na střeše (obrazně napsáno) oranžové výstražné světlo.

Koneckonců zde platí staré známé: „Je lepší to jednou vidět než stokrát slyšet“. Právě proto sem přikládám i náhled zmiňované lokomotivy. Kdy se nové aktualizace dočkáme a co nového nás v Train Valley 2 ještě čeká, o taky datum jejího vydání, si vývojáři zatím nechali sami pro sebe.

Zdroj: Flazm

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.