marci dota 2

Dota 2 přidává hrdinu z anime Dračí Krev

20. 10. 2021
Zdroj náhledu: Valvet Corporation

Dota 2 oznamuje, že přidává novou hrdinku – tichou, ale smrtící Marci. Ta se objevila v anime Dota: Dračí Krev (Dota: Dragon´s Blood). V březnu Netflix vydal animovanou sérii Dota: Dračí Krev, založenou na hře Dota od společnosti Valve. Během The International 2021 společnost Valve oznámila svého nejnovějšího hrdinu,. Nebyl jím nikdo jiný než, již zmiňovaná Marci – postava z anime.

V Dota: Dračí Krev působila Marci jako osobní strážkyně, služka a důvěrnice Princezny měsíce, Mirany, jedné z hlavních postav série. Marci přichází do Doty 2 na podzim jako její už sto dvacátý druhý hrdina. Zároveň získává prvenství jako úplně první hrdina, který přišel do hry z anime.

V tuto chvíli ještě hráči přesně nevědí, jaký typ hrdiny Marci bude. Podle upoutávky, kterou společnost Valve zveřejnila, lze odhadovat, že Marci by mohla být zařazena jako hrdina na blízko. Marci má sílu nebo oplývá hbitostí, podobně jak v anime. Vzhledem k tomu, že v upoutávce je vidět, jak sama bojuje s příšerami z džungle. Mohla by též skončit jako první carry, který by byl po pěti letech přidán do hry.

Toto ale není poprvé, kdy Dota 2 a anime, které je Dotou inspirované, měly crossover. V létě mohli hráči s Battle Passem odemknout skin hrdiny Dragon Knight, Daviona. Díky tomu mohli změnil jeho vzhled, animaci a dabing, aby odpovídal tomu, jak se svéhlavý hrdina objevil v anime. Dota 2 také odhalila upoutávku na druhou sezónu anime. Ta nám pro změnu představovala několik známějších tváří pocházejících ze hry, jako je například ohnivá Lina.

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.