Dune Spice Wars into

Dune: Spice Wars - House Corrino

1. 9. 2022
Zdroj náhledu: Shiro Games

Vývojářské studio Shiro Games má stále plné ruce práce. Důkazem je oznámená velká aktualizace tahové strategie Wartales, která je v předběžném přístupu a odhaluje život středověkých žoldnéřů. Novinky však přicházejí i do titulu Dune: Spice Wars, který se odehrává v přelomovém světě románu Duna od amerického spisovatele Franka Herberta.

Zdroj: Shiro Games

Císařský rod Corrino, vládce známého vesmíru posledních deseti tisíciletí, konečně přichází na Arrakis…

Frakce na Arrakisu se staly neukázněnými, a tak pádišáhu imperátoroviShaddamovi IV. nezbývá nic jiného než se na pouštní planetu vydat na vzácnou cestu po boku obávaných Sardaukarů, aby jim připomněl svou nadvládu. Ačkoli má v rukou velkou moc, musí si zároveň dávat pozor na zachování některých zásadních vztahů, především s Kosmickou gildou.

Při hře za rod Corrino se hráči setkají s velmi odlišným druhem ekonomiky, kterou je třeba vyvažovat. Nakloňte misky vah koření ve svůj prospěch tím, že budete přijímat daně z koření nebo úplatky od ostatních frakcí a zároveň platit poplatky Kosmické gildě, aby mezihvězdnému cestování zůstaly přijatelné ceny a vy jste udrželi říši pohromadě.

Rod Corrino se do bitvy zapojí v příští velké aktualizaci, která vyjde již brzy

Více informací naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.