Out of Liine - Epic Games

Dvě dobrodružné hry zdarma na Epic Games Store

21. 9. 2023
Zdroj náhledu: Nerd Monkeys

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat dobrodružné hry Out of Line a The Forest Quarter.

Out of Line

Prvním titulem v dnešní rozdávačce je kreslená 2D dobrodružná adventura Out of Line, kde se v kůži Sana snažíte uniknout z továrny, která byla dříve vaším domovem. Ponořte se do nezapomenutelného dobrodružství a odhalte tajuplný příběh, jenž se vám bude postupně objevovat.

Out of Line bude na Epic Games Store k dispozici do 28. září 2023.

The Forest Quarter

Další dobrodružnou adventurou je The Forest Quarter, v níž se vydáte po stopách zmizelého zpěváka. Hrát budete za zpěvákova ducha ve snaze vyřešit hádanky a bojovat s korupcí, která sužuje ostatní duše.

The Forest Quarter bude rovněž na Epic Games Store dostupný do 28. září 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.