EA Sports FC 24 - náhled

EA Sports FC 24 bylo oficiálně představeno

14. 7. 2023
Zdroj náhledu: EA Sports

Je to tady! EA Sports oficiálně odhalilo nástupce legendární fotbalové série FIFA. EA Sports FC 24 obdržel nový gameplay trailer a také došlo i na odhalení oficiálního data vydání.

Podle slov EA by mělo jít o největší fotbalovou hru v historii. EA Sports FC 24 by mělo dohromady obsahovat přes 19 000 hráčů, 700 fotbalových týmů, 100 stadionů a 30 soutěží. Velkou novinkou je příchod technologie HyperMotionV, jež má přinést velké změny v pohybu jednotlivých hráčů na základě jejich pohybů ze skutečných zápasů. Tato funkce bude dostupná na PC a konzolích Playstation 5 a Xbox Series X/S. K dispozici budou také změny v režimech Ultimate Team, kariéry, a taktéž se dočkáme podpory cross-playe, který však nebude dostupný na konzoli Nintendo Switch.

EA Sports FC 24 by neměl být limitován ani po obsahové stránce. Potvrzena byl přítomnost Ligy mistrů UEFA, Premier League, Bundesliga, LaLiga, a další. Oficiální datum vydání je naplánováno na 29. září letošního roku, a to pro PC, Playstation 4, Playstation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Hlavní hvězdou nového EA Sports FC 24 bude skutečně norský útočník Erling Braut Haaland, který v současnosti hraje za tým Manchester City. Zakoupit bude možné dvě edice, a to základní za 69,99 euro či Ultimate Edition, která vyjde na 99,99 euro. Díky Ultimate Edition se do hry dostanete už 22. září, tedy o týden dříve.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.