EA Sports FC 24 - náhled

EA Sports FC 24 obdrží zdarma šampionát UEFA Euro 2024

26. 11. 2023
Zdroj náhledu: Electronic Arts.

EA Sports oznámilo svým fanouškům dobrou zprávu. Nejnovější fotbalový počin EA Sports FC 24, který je zároveň nástupcem legendární série FIFA, obdrží příští rok oficiální šampionát Mistrovství Evropy ve fotbale 2024. UEFA Euro 2024 dorazí do hry zřejmě v létě příštího roku, kdy se má turnaj oficiálně hrát.

UEFA Euro 2024 neboli Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 startuje 14. června příštího roku a bude pokračovat až do 14. července, kdy by se mělo konat finále celého turnaje. Majitelé nejnovějšího EA Sports FC 24 si budou moci tento fotbalový svátek vychutnat v plné parádě za pomoci bezplatné aktualizace. UEFA Euro 2024 tak bude dostupné pro všechny bez ohledu na to, jakou edici vlastníte. Konkrétní informace ale prozatím nejsou známé, jelikož kvalifikační zápasy stále probíhají. Můžeme však téměř jistě očekávat, že update přinese kompletní soupisku všech zemí světa, které se na turnaji objeví. Kromě toho přinese EA Sports FC 24 také různé exkluzivní odměny pro Ultimate Team, pro něž bude nutné se do hry přihlásit mezi pondělkem 18. prosince 2023 a úterým 16. ledna 2024. Jako odměnu získáte některého z oficiálních hráčů UEFA Euro 2024. Konkrétně půjde o Chiesa (Itálie), Dembélého (Francie), Grealishe (Anglie) , Morata (Španělsko), van Dijka (Nizozemsko) nebo Wirtze (Německo).

Mistrovství Evropy ve fotbale bylo v sérii od EA Sports dostupné naposled v rámci FIFA 12. Od té doby drží práva na tento turnaj Konami. Uvidíme tedy, zdali se dočkáme opravdu kompletní soupisky, včetně týmů, všech hráčů a stadionů. Do hry od Electronic Arts se nicméně šampionát vrací po opravdu dlouhých dvanácti letech. EA Sports FC 24 vyšel 29. září letošního roku pro PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. Jedná se o první titul série EA Sports FC poté, co společnost přišla o oficiální licenci FIFA. Kvůli tomu byly také z obchodů všechny hry FIFA odstraněny.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.