Lost Judgment – detektívos

TOP 5 slev Podzimního výprodeje 2023

24. 11. 2023
 

Máme rádi slevy a dobré hry. A ještě víc slevy na dobré hry. Proto jsme pro vás připravili příležitostnou rubriku TOP 5 slev, v níž vám dáme tipy na hry, které se aktuálně vyplatí koupit ve službě Steam. Ušetřete s námi pár drobných a nechte se inspirovat k nákupu.

Po Festivalu strachu je teď na Steamu v plném proudu Podzimní výprodej. S ním přišla i spousta slev, a pokud vám po nákupu hororových her zůstaly v kapse ještě nějaké drobné, máme pro vás inspiraci, jak se i jich efektivně zbavit. V aktuální rubrice není nouze o výběr, protože originálních slev bylo opravdu mnoho. Proto i bylo složitější vybrat tituly, které si svojí hratelností a kvalitou zasloužily místo na našem výsluní. Důležitý ukazatel, který mi ve výběru silně pomohl, bylo historické slevové minimum. Slevová čerstvost je pro nás to pravé ořechové, a přece jenom her se slevami je velké množství. Vezměte tedy do slevového bojiště svou peněženku a pojďte se s námi podívat na náš výběr. Kouknout se můžete i na konkurenční Epic, kde kolega z redakce pravidelně odkazuje na to, co zdarma potěší každého hráče.

5. Lost Judgment (historické slevové minimum)

Naši pátou příčku otvírá hra z loňského roku, která se soustavně těší velké popularitě. Extrémně kladná hodnocení zvedají laťku naší TOP 5 už v úvodu na vyšší mety. A abychom se neztratili ve všech těch slevách, Lost Judgment nám pomůže najít správný směr. Vždyť jde o hru plnou investigativního vyšetřování, a ta se i za pomoci pěstí probojovala k vysoké herní popularitě. Nebudu lhát, tento titul se mi úplně vyhnul, ale rozhodně neušel mému wishlistu. Člověk si přece jen musí něco odložit i na Vánoční výprodej. Každopádně tuto hru od vývojářů Ryu Ga Gotoku Studio si nyní můžete koupit za poloplný cenový kalich.

Plná cena:
Akce:
Po slevě:      

59,99 €
50 %
29,99 €

4. Sifu (historické slevové minimum)

Na východě naší krásné planety ještě zůstaneme. Čtvrté místo totižto obsadila akční hra Sifu, která se v nejnovějších recenzích rovněž těší extrémní popularitě. Také zůstaneme u pohledu z třetí osoby, ono pak veškeré to umění kung-fu je lépe vidět. I u nás v recenzi jsme si na zmíněnou hru posvítili více, a proto moc dobře víme, na co všechno má. Vývojáři ze studia Sloclap se taky rozhodli uštědřit jeden kvalitní chmat, který ubral cenové relaci 50 % životů. Škoda jenom, že se zmíněná rána neblížila více ke kritickému damage, ale zase nebudu až tak velký hamoun.

Plná cena:
Akce:
Po slevě:      

39,99 €
50 %
19,99 €

3. Metal: Hellsinger (historické slevové minimum)

Démoni a kvalitní hudba. Na co první pomyslíte? Já jednoznačně na legendární sérii Doom. Víte, jak to bývá, každý z nás má jednu kultovní sérii, kterou naposled hrál jako malé dítě a už dlouho si na ni dělal zálusk. Proto jsem se svůj hřích rozhodl napravit a ve skvělé slevě jsem si dokoupil celý balík. Ten rozhodně doporučuji všem, kteří jsou na tom s hříchem jako já. Když už si pro vás nějaký ten démon přijede, je důležité mít pořádně vyleštěné zbraně a v uších pořádnou muziku, která vám rozproudí krev v žilách. V novějším podání se o to Metal: Hellsinger rozhodně snaží a jeho snaha je také ohodnocena extrémně kladnými recenzemi na Steamu. Pokud jste tedy fanouškem kvalitní akce, vývojář si pro nás připravil rovnou dvě. První v roce 2022 v podobě samotné hry a druhou teď, která vám nějaké to drobné ušetří. Finální posouzení, která je lepší, nechávám na vás.

Plná cena:
Akce:
Po slevě:      

39,99 €
50 %
19,99 €

2. It Takes Two (historické slevové minimum)

Druhé místo v našem žebříčku zabrala hra roku 2021 podle Game Awards, také finalista Steam Awards v sekci Nejlepší s přáteli. Přesně o tom je online kooperace It Takes Two, která si získala srdce většiny herních nadšenců, kteří ji hráli. Extrémně kladné hodnocení, nádherné prostředí, překrásný příběh a vtipné hlášky, to vše zde najdeme. Její cena spolu s hodnocením hráčů rozhodla v našem měřítku, že nejvíc z celého Podzimního výprodeje doporučujeme It Takes Two. Právě It Takes Two ovládlo mince z mé peněženky a já jsem rád, že jsem mohl získat tuto skvělou hru za rozumnou cenu. I když u It Takes Two bych nelitoval koupě ani v plné cenové relaci.

Plná cena:
Akce:
Po slevě:      

39,99 €
70 %
11,99 €

1. Euro Truck Simulator 2 (historické slevové minimum)

Finální místo si vzala naše hra, česká hra. Nerad představuji ETS 2, ale jednoduše SCS Software dokázalo simulátor kamioňáka vynést a udržet mezi extrémně kladnými hodnoceními už přes jednu dekádu let, a před tím se prostě musí smeknout klobouk. Zároveň pro všechny poctivé čtenáře schovávám jako dárek i sourozence této hry, který se těší stejně pozitivním ohlasům, jenom kratší dobu – American Truck Simulator. Obě hry jsou ve stejné slevě, a kdo je ještě nemá, může už jenom z principu podpořit jednu z nejkvalitnějších a rozhodně nejhranějších tuzemských her.

Plná cena:
Akce:
Po slevě:      

19,99 €
75 %
4,99 €

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.