Mortal Kombat 12 – oficálně devítka

Ed Boon naznačil, že Mortal Kombat 12 bude odhalen tento týden

16. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Ed Boon již nějakou dobu naznačuje oficiální odhalení Mortal Kombat 12 a podle jeho posledního tweetu by mohl být už tento týden slavnostně představen. Nejedná se však o jistotu a může se stát cokoliv jiného. Proto berte tento článek, stejně jako ostatní týkající se MK12, s rezervou. Co je však jisté, je to, že Mortal Kombat 12 vyjde ještě letos. Generální ředitel a prezident společnosti Warner Bros. Discovery David Zaslav již v únoru během finančního hovoru WB nenuceně prozradil, že další díl kultovní série bojových her vyjde do konce roku 2023. Po tomto oznámení se Ed Boon sarkasticky snažil od nevýrazného odhalení odvést pozornost.

Záhadný tweet je napsán stylizovaným způsobem, který připomíná písmeno L. V odpovědích pod tweetem se objevují spekulace, proč Boon zprávu zkonstruoval právě tímto způsobem, přičemž někteří teoretici tvrdí, že ve skutečnosti nejde o písmeno L, ale o ručičky hodin ukazující třetí hodinu. Estetika hodinového ciferníku hry Mortal Kombat 12 již byla použita v jejím marketingu. Minulý týden byl zveřejněn teaser zobrazující tikající hodiny.

Časová upoutávka také naznačila, že by se mohlo jednat o restart série Mortal Kombat, protože ručičky hodin překročily jedenáctku, přeskočily dvanáctku a zastavily se na jedničce. V poslední době se objevilo několik úniků potvrzujících teorii o restartu Mortal Kombat. Každopádně si budeme muset počkat do konce týdne, abychom zjistili, zda se přání všech fanoušků nakonec splní, či nikoliv.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.