Mortal Kombat – koro

Mortal Kombat 12: náznak restartu série?

11. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Mortal Kombat 12 – objevil se nový teaser na blíže nespecifikovanou věc související s tímto očekávaným titulem, jež může znamenat cokoliv. Dokonce i možný restart série, o němž jsme kdysi mluvili, podrobnosti však prozatím zůstávají nejasné.

Video bylo zveřejněno jak na oficiálním účtu Mortal Kombat, tak na profilu Eda Boona na Twitteru. Teaser zachycuje odpočítávání hodin z deváté na jedenáctou. Když však dosáhnou dvanácti, hodinová ručička toto číslo přeskočí – pomocí jakéhosi výbuchu – a vrátí se na jedničku.

V časové ose MK by to dávalo smysl, vzhledem k tomu, že zápas skončil velkým resetovacím přídavkem. Pokud jste nehráli příběhový režim pro Mortal Kombat, můžete následující dva odstavce přeskočit, abyste se vyhnuli spoilerům.Ve hře Mortal Kombat 11 z roku 2019 se Kronika, starší bohyně času, pokusila vytvořit novou realitu. Po různých chronologických machinacích v předchozích hrách byl pokus o přepsání historie Kronikou zmařen. V kanonickém závěru rozšíření titulu, Aftermath, bůh ohně Liu Kang převzal kontrolu nad jejími přesýpacími hodinami a použil je k vytvoření nové éry.

Zdroj: igdb.com

Ačkoliv teaser sám o sobě nic nevysvětluje, mnoho fanoušků si myslí, že MK12 bude restartem série. Pokud tomu tak skutečně je, mohli bychom se dočkat návratu některých dávno mrtvých postav, jako je například Stryker. Naposledy byl k vidění v MKX, kde sloužil čaroději Quan Chi poté, co byl poražen královnou Sindel z předcházejícího dílu. Objevit by se mohli mimo jiné také Bo' Rai Cho, Kenshi, Shinnok, Motaro, Smoke, Havik a další.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.