Elite Dangerous: Odyssey dostává další opravy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Frontier Developments

Poslední expanze do Elite Dangerous se před několika týdny dostala do jakéhosi politováníhodného stavu, byla tak prošpikovaná chybami a problémy, že i nakonec samotný šéf Frontieru, David Braben, cítil potřebu se omluvit fanouškům: „Z celého srdce, samozřejmě” za stav Odyssey. Od té doby studio tvrdě a neustále pracuje na opravách tohoto rozšíření a minulý týden vydalo tučnou 5GB aktualizaci plnou oprav.

Elite Dangerous – pohled na měsíc

Zdroj: Frontier Developments

Odyssey dostává druhou opravnou aktualizaci, tentokrát s o něco menšími 3,5 GB. Poznámky k patchi ukazují docela dlouhý seznam oprav, od AI na planetárních základnách až po široké vyvážení zvuku hry a řadu změn osvětlení, uživatelského rozhraní, kosmetiky a dalších. Aktualizace jdou správným směrem k tomu, aby se z Odyssey stala kvalitní expanze.

Elite Dangerous – bugatky

Zdroj: Frontier Developments

Doufám, že se Frontier Developments povede dát expanzi Odyssey do pořádku, protože podle mě Elite Dangerous dala nový význam real-time vesmírným simulacím, když spojila nádhernou grafickou stránku, perfektní hratelnost a neustále se procedurálně načítající vesmír kolem sebe

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn