Netflix – zaklínač

Netflix se připojuje k Summer Game Festu

3. 6. 2021
Zdroj náhledu: Netflix

Nejnovější přírůstek do sestavy živého přenosu letního herního festivalu Geoffa Keighleyho není ve skutečnosti o hrách, ale o Netflixu. „Geeked Week“, jak ho Netflix oficiálně pojmenoval, bude obsahovat novinky, upoutávky a další oznámení z herních pořadů a filmů.

Zdroj: Netflix

Druhá řada Zaklínače je hodně vyhledávaným tématem fanoušků a upřímně, taky jsme dost zvědaví na to, jak si Netflix poradil. Proto doufáme, že bude aspoň malá naděje, že konečně něco uvidíme z Geraltova seriálového dobrodružství, které by mělo mít premiéru koncem tohoto roku. Netflix si však také dobíral vystoupení The Cuphead Show a Resident Evil, což by mohlo být odkazem buď na Infinite Darkness, nebo na nové akční seriály či filmy, které se natáčí – nebo možná obojí!

Zdroj: Netflix

Plán na Geeked Week od Netflixu sice ještě  nebyl  oficiálně vydán, ale zdá se, že segment na Summer Game Fest poběží pouze jediný den, počínaje 11. června od 9:00 PT / 12:00 ET, těsně před streamem Koch Media.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.