halcyon 6 epic náhledovka

Epic Games hry zdarma – Halcyon 6

11. 2. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Další čtvrtek znamená další hry zdarma od Epic Games. Dnes si můžeme do naší knihovničky přidat strategickou hru Halcyon 6: Starbase Commander od studia Massive Damage. Nahrazuje dvojici her Metro: Last Light Redux a For The King.

Jedná se o vesmírnou RPG pixel artovou strategii Halcyon 6. Váš úkol spočívá ve znovuvybudování základny Chalcedon 6. Hlavní předností hry jsou

taktické boje, budování základen a vyvíjející se příběh. To, co se stane, závisí na každém vašem rozhodnutí. Na aktivaci máte jako vždy 7 dní, tedy do 18. února 2021.

Epic Games nabídne dvě hry zdarma

Příští čtvrtek se máme na co těšit, Epic Games totiž nabídne rovnou dva kousky zdarma. Prvním titulem bude indie hra Absolute Drift. Nepochybně lákavější nabídkou se však stane Rage 2 od Avalanche Studios z roku 2019. Co myslíte? O jaký titul hráči projeví větší zájem? A vydrží to příští týden servery?

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.