Escape Academy - Epic Games

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game roku 2023 – DEN 13.

1. 1. 2024
Zdroj náhledu: Coin Crew Games

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne v rámci oblíbené akce zvané Mystery Game několik zajímavých her, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Ačkoliv je rok 2023 již za námi, rozdávačka pokračuje i na začátku roku 2024. Třináctým titulem je úniková hra Escape Academy.

Escape Academy

Máte rádi logické hry s odemykáním různých místností? Pak přesně pro vás bude dnešní rozdávačka jako dělaná. Escape Academy od vývojářského studia Coin Crew Games totiž nabízí velký počet ručně vytvořených místností, které navrhli zkušení odborníci na tzv. únikové hry. Celý titul si můžete navíc zahrát buď sami v režimu pro jednoho hráče, nebo v kooperativním multiplayeru s vaším kamarádem či online s jakýmkoliv jiným hráčem. Vyřešte nespočet hádanek, naučte se logickému myšlení a uvažování a dokažte všem, jakým mistrem v únikových hrách jste. Podobným kouskem s touto tematikou je také například Escape Simulator, který jsme v naší redakci recenzovali.

Escape Academy bude na Epic Games Store k dispozici do zítřejších 17 hodin. Posléze se můžeme těšit již na čtrnáctou vánoční Mystery Game loňského roku. Pomalu se nicméně blížíme do finále a před námi by měly být už jenom poslední tři kousky.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.