Beyond Blue - Epic Games

Epic Games Store nabízí zdarma dvojici dobrodružných her

20. 4. 2023
Zdroj náhledu: E-Line Media

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat dobrodružné hry Never Alone a Beyond Blue.

Never Alone

Never Alone je unikátní logická adventura popisující napínavé dobrodružství mladé odvážné dívky Nuny a jejího věrného liščího parťáka na cestě za objevením příčiny věčné vánice, která sužuje Aljašku. Titul nabízí unikátní hratelnost, v níž můžete mezi dívkou a liškou libovolně přepínat nebo si dobrodružství zahrát v kooperaci s kamarádem.

Never Alone bude na Epic Games Store k dispozici do 27. dubna 2023.

Beyond Blue

Druhou dobrodružnou hrou v dnešní rozdávačce je podmořské Beyond Blue, v němž budete prozkoumávat, jak to vlastně v takovém podmořském světě vypadá. To všechno v blízké budoucnosti a za pomoci nových technologií, které předčí dosavadní chápání lidstva.

Beyond Blue bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 27. dubna 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.