Counter Strike 2 náhled

Dva skiny z CS:GO se prodaly za zhruba 500 000 dolarů

19. 4. 2023
Zdroj náhledu: Valve

Jedná se tak o druhý největší trade v historii CS:GO. Luksusbums – hráč, sběratel a také spoluzakladatel stránky skibind.com – dal před několika měsíci na prodej svůj velice cenný skin AK-47 Case Hardened. Jedná se o jeden z nejdražších skinů v CS:GO na celém světě, pyšnit se může paternem 661 a čtyřmi stickerky Titan Holo. Pro představu jedná taková stickerka Titan stojí zhruba 60 000 dolarů. Nyní byl tento skin společně s Karambitem Case Hardened Blue Gem prodán za více než půl miliónu dolarů anonymnímu sběrateli.

Jelikož AK-47 mělo cenu něco kolem 400 000 dolarů, znamená to, že samotný nůž stál okolo 100 000 dolarů. Pokud si půl miliónů dolarů převedeme na českou měnu, dostaneme se k naprosto neuvěřitelné částce, a to necelých 11 miliónů korun. Holt někdo kupuje auta, domy či obrazy a jiní zase skiny do CS:GO.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.