QUBE - Epic Games Store

Epic Games Store rozdává pirátský battle royale a kolekci her Q.U.B.E.

12. 10. 2023
Zdroj náhledu: Toxic Games

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do naší knihovny můžeme přidat pirátskou battle royale Blazing Sails a kolekci logických her Q.U.B.E. Ultimate Bundle.

Blazing Sails

Blazing Sails je multiplayerová akční hra, která sází především na pirátské bitvy inspirované slavným žánrem battle royale. Vaším úkolem bude vytvořit si vlastního piráta a loď, s nimiž se vydáte na intenzivní námořní bitvy proti ostatním hráčům. Kromě režimu battle royale se můžete těšit také na tzv. Treasure Hunt, v němž budete s vaší posádkou hledat ztracené a ukryté poklady.

Blazing Sails bude na Epic Games Store k dispozici do 19. října 2023.

Q.U.B.E. Ultimate Bundle

Balíček Q.U.B.E. Ultimate Bundle nabízí kompletní edici obou dílů logické série, která se v mnoha ohledech inspiruje slavným Portal od Valve. V balíčku získáte vylepšený první díl Q.U.B.E. 10th Anniversary Edition, který nabízí vylepšený vizuál, zcela novou kapitolu a také například podporu technologií Ray Tracing či DLSS. Dále tento bundle obsahuje druhý díl Q.U.B.E. 2 z roku 2018, včetně Season Passu, jenž přináší dvě rozšíření hlavní hry.

Q.U.B.E. Ultimate Bundle bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 19. října 2023. Příští čtvrtek nabídku vystřídají hry Eternal Threads a The Evil Within.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.