Salt and Sanctuary - lukostřelec

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 14.

29. 12. 2021
Zdroj náhledu: ska-studios

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Čtrnáctým titulem z předpokládaných patnácti je souls-like hra Salt and Sanctuary.

Salt and Sanctuary

Salt and Sanctuary je 2D souls-like hra, která se může chlubit originálním vizuálem a především svou vysokou obtížností, kterou tituly podobného ražení disponují. Příběh Salt and Sanctuary začíná na lodi s jednoduchým úkolem: přenést princeznu z bodu A do bodu B. Zní to opravdu jednoduše, ale hra vám velmi rychle ukáže, že opak je pravdou. Loď je navíc napadena nájezdníky a po krátké potyčce skončíte na ostrově plném záhad, příšer, pastí a bossů. Více se můžete dočíst také v naší recenzi Salt and Sanctuary.

Titul Salt and Sanctuary bude na Epic Games Store dostupný do zítřejší 17. hodiny, zítra nás pravděpodobně čeká již poslední dárek v rámci vánočního Mystery Game.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.