Epic Games - Neon Abyss

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 2.

17. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám, jako každé Vánoce, nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Druhým titulem z předpokládaných patnácti je akční roguelike střílečka Neon Abyss.

Neon Abyss

Hra Neon Abyss od vývojářského studia Veewo Games, která kombinuje run 'n' gun akci s prvky roguelike, vás postaví do role člena Grim Squad, kterou sestavil samotný Hádes. Vaším úkolem je infiltrovat Abyss a porazit Nové bohy. Zničit bohy ale nebude vůbec jednoduchý úkol a pravděpodobně při svých prvních pokusech zemřete. Smrt naštěstí neznamená konec, právě naopak, po každém selhání se vrátíte zpět o něco silnější než předtím.Vaším pomocníkem budou náhodné speciální předměty, které vám umožní použít různé speciální schopnosti či efekty. Neon Abyss spadá do tzv. žánru roguelike, je tedy na místě se při hraní obrnit velkou dávkou trpělivosti.

Neon Abyss bude na Epic Games Store opět dostupný pouze do zítřejší 17. hodiny, poté bude nabídka obměněna.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.