Mutant Year Zero - Epic Games

Epic Games Store láká na vánoční Mystery Game – DEN 7.

22. 12. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Epic Games nám jako každé Vánoce nabídne několik zajímavých her v rámci Mystery Game, které si můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Sedmým titulem z předpokládaných patnácti je taktická strategie Mutant Year Zero: Road to Eden.

Titul mají na svědomí bývalí návrháři her Hitman a Payday. Mutant Year Zero: Road to Eden je taktická strategie, která kombinuje tahové prvky ze série XCOM s plížením v reálném čase. Příběh hry se odehrává v postapokalyptické době, kdy svět, jaký jsme znali dříve, zničila smrtící pandemie, globální ekonomická krize, změna klimatu a jaderná válka. Titul se může chlubit dechberoucím prostředím, atmosférou a také příjemnou audiovizuální stránkou.

Mutant Year Zero: Road to Eden bude v obchodě Epic Games Store dostupný do zítřejších 17 hodin, poté se nabídka opět změní.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.