F1 22 - McLaren

F1 22 ukazuje první záběry ze hry a oficiální obal

4. 5. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Vydání letošního virtuálního ročníku formulí, F1 22, se kvapem blíží, a proto není divu, že se na veřejnost dostávají také první informace a záběry přímo ze samotné hry. Ve vydané oficiální ukázce vidíme zcela nový okruh v Miami, na kterém se o tomto víkendu pojede úplně první Velká cena.https://www.youtube.com/watch?v=kBArlifCKgoNový trailer, který toho pořád zatím moc neodhaluje, ukazuje záběry z okruhu v Miami a podobu letošních monopostů, jež jsou tuto sezónu, díky razantní změně technických pravidel, zcela odlišné. Kromě záběru oficiálních týmů vidíme i přebarvený monopost, pravděpodobně odkazující na přítomnost režimu My Team. Posledních pár vteřin je ovšem na celém traileru to nejzajímavější, jelikož v krátkosti vidíme v záběru nějaké auto, které s Formulí 1 nemá nic společného. Pravděpodobně se jedná o dříve zmíněná superauta, kterými má F1 22, kromě všech klasických herních režimů, disponovat. Jaké velké zastoupení bude tento režim v novém ročníku mít, prozatím nevíme.

Zdroj: Electronic Arts

Spolu s trailerem byly odhaleny i oficiální obaly jednotlivých edic. Na základní edici jsou vyobrazeni jezdci Charles Leclerc z Ferrari, Lando Norris z McLarenu a George Russell, který od letošní sezóny závodí pro mistrovský Mercedes, jemuž se zatím v této sezóně příliš nedaří. Na speciální Champions Edition zase vidíme jezdce Fernanda Alonsa, Lewise Hamiltona, loňského mistra světa Maxe Verstappena a Sebastiana Vettela.F1 22 vyjde 1. července pro PC (Steam, Origin a Epic Games), Xbox One, Xbox Series X/S a Playstation 4/5.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.