Bulánci – pššššt

Bulánci ukazují svůj první gameplay

2. 5. 2022
Zdroj náhledu: SleepTeam

S oznámením nových Bulánků, které navazují na stejnojmennou českou klasiku z roku 2001, se rozmohla obrovská vlna nadšení. Kdo by neznal Bulánky, neohrožené polštáře s nadupanými kvéry, kteří proti sobě svádějí boj na život a na smrt. Kdo by se nechtěl vrátit do dob, kdy jsme ve školních družinách a po odpoledních s kamarády soupeřili o post toho nejdrsnějšího polštářového bojovníka. Noví Bulánci nám nabídnou starou dobrou klasiku v novodobém kabátku společně s několika novými režimy a vychytávkami, aby už takto akcí nabouchanou hru ještě více opepřili.

Konečně jsme se dočkali krátké, přesto dostačující herní ukázky, která v sobě nese obrovskou porci nostalgie… něčí oko možná nezůstane suché. Ta povědomá hudba, ta povědomá mapa, a ty povědomé polštáře snažící se trefit své protivníky přímo do břicha, to jsou BULÁNCI! Už brzy v období léta by se hra měla dostat do předběžného přístupu a ano, vývojáři nabrali menší zpoždění. Uvědomují si ovšem, že jsou na ně kladeny vysoké nároky a očekávání fanoušků jsou obrovská, proto titul co nejvíce ladí, aby hráče nezklamali a nic neuspěchali. Více informací se dozvíte na hlavní stránce.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.