Factorio obdrží příští rok velkou expanzi Space Age

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Wube Software

Nové rozšíření pro hru Factorio nabídne takové množství obsahu, že po této stránce by se titul měl rozšířit přibližně na dvojnásobek. Jde vidět, že expanze Space Age bude opravdu obrovským rozšířením. Ostatně jak by ne, když na něm Wube Software pracuje již od roku 2016.

Factorio: Space Age naváže na základní hru, která končí vypuštěním rakety. Pomocí zmíněných raket budete přepravovat suroviny a materiál pro váš nový úkol, a tím je vybudování a spravování tzv. meziplanetární vesmírné platformy, díky níž se budete moci vydat na prozkoumávání dalších planet. Space Age rozšíří titul o další čtyři planety a taktéž nové výzkumy, které budou s budováním meziplanetární vesmírné platformy souviset. Vydání rozšíření je podle slov vývojářů naplánováno na příští rok. Spolu s rozšířením bude titul obsahovat i několik změn, jako bude například přepracovaný technologický strom, který se zakoupeným rozšířením odemkne některé věci později než v základní hře.

Spolu s expanzí Space Age obdrží Factorio i aktualizovanou verzi 2.0, která nabídne několik novinek a vylepšení. O detaily se s námi vývojáři podělí v některém z budoucích příspěvků. Pokud máte zájem se o expanzi Space Age dozvědět něco více, můžete zavítat na oficiální stránky studia Wube Software.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn