Aktuálních TOP 5 slev ve službě Steam

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Valve Corporation
Máme rádi slevy a dobré hry. Proto jsme pro vás připravili příležitostnou rubriku TOP 5 slev, v níž vám dáme tipy na hry, které se aktuálně vyplatí koupit ve službě Steam. Ušetřete s námi pár drobných a nechte se inspirovat k nákupu.
Po delší době jsme tu zpátky s vaší oblíbenou rubrikou TOP 5 slev. Pokud jste si ještě nekoupili v nedávné době nějaký ten herní titul, tak pro vás máme pár návrhů. Opět se nám zadařilo vypátrat většinu her v jejich rekordním cenovém minimu. Chceme dodat, že výprodej vydavatele Capcom přináší i množství jiných slev, ku příkladu uvádíme hry z populární série Resident Evil. Vezměte tedy do slevového bojiště svou peněženku a pojďte se s námi podívat na náš výběr. Kouknout se můžete i na konkurenční Epic, který také rozdává nějaký ten zajímavý herní titul, samozřejmě zdarma.
Vláčky a vláčkové soupravy, těšte se na nás! Protože s dvojkou Train Sim World se z nás stanou správní vlakoví inženýři, grafici, ale hlavně strojvedoucí. Jaké to je, ovládat vlak, a to opravdu hezký vlak, protože grafická stránka hry nás oslovila hned u traileru, se dozvíme právě v Train Sim World® 2. Vydavatel a vývojář Dovetail Games si tedy připravil pro všechny fanoušky vlakových her velmi zajímavý počin a teď se k němu rozhodnul přihodit i nějakou povedenou slevu, která tuto hru dostala i do našeho žebříčku.

Plná cena:       29,99 €

Akce:              85 %

Extrémně kladné hodnocení a hodně dobrá sleva táhne na čtvrtou pozici v našem řebříčku hru Devil May Cry 5. Zabíjení příšer z pekla v nádherném grafickém zpracování je přesně to, co nám hra nabízí. Množství brutality a krve zvedá hru do věkové kategorie 18+ a proto si fanoušci surovosti zde najdou své potěšení. Tedy doufáme, že brutalita zůstane jen ve fiktivním herním světě, i když nás teď pálí klávesnice s chutí dopsat sem něco hodně černého. Američtí studenti jistě chápou.

Plná cena:       29,99 €

Akce:              50 %

Jedna z nejhranějších a nejprodávanějších her od CAPCOMU přichází se slevami, které tady ještě u série Monster Hunter nebyly. Lov gigantických příšer, různé zbraně a vymoženosti, zajímavé prostředí a množství originálních myšlenek oceněných velkou herní komunitou, to vše jsou znaky Monster Hunter: World. V rámci slevového šílenství vydavatelství CAPCOM se vedle této zmiňované akce z pozadí hlásí i letos vydané MONSTER HUNTER RISE, které ještě nestihlo oslavit ani půlroční narozeniny a už je nám nabízeno v sražené cenové hladině.

Plná cena:       29,99 €

Akce:              50 %

Star Wars, legendární filmová série, se taky dostala i do herního zpracování. Víme, že poslední filmové Star Wars jsou spíše nevydařeným dílem v porovnaní s jejich předchůdci. Jestli je to i v paralelním herním vesmíru podobné, máte šanci posoudit sami. Laserové meče, galaktické fantasy a galaktická sleva. Možnost vycvičit za pomoci svého světelného meče v nádherném grafickém prostředí nové Jedie a zabránit Impériu zvítězit. Cestujte vesmírem a užijte si toto speciální dobrodružství, které si pro nás vývojář Respawn Entertainment připravil. Sourozenec STAR WARS™ Battlefront™ II se také za svou slevu nemusí skrývat do kouta a klidně mrkněte i na něj.

Plná cena:       39,99 €

Akce:              75 %

Mass Effect z minulého třetího místa v naší rubrice se teď propracovala na místo první. Loňská hra nás táhne do výšin vesmíru a spokojenost hráčů hodnoticích hru se na Steamu odrazila jako „velmi kladná“. Zda je tomu opravdu tak, můžete spolu s námi zjistit, protože autoři odpustili 59 % z ceny hry. Zdůrazňujeme, že hra je z roku 2021 a jde ještě o celkově čerstvý počin z herní pece vývojáře BioWare. Mass Effect™ Legendary Edition si můžete zahrát v 4K Ultra HD rozlišení a rozhodně nám dejte vědět, co si o něm myslíte.

Plná cena:       59,99 €

Akce:              59 %

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn