Aktuálních TOP 5 slev ve službě Steam

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Valve Corporation

Máme rádi slevy a dobré hry. Proto jsme pro vás připravili příležitostnou rubriku TOP 5 slev, v níž vám dáme tipy na hry, které se aktuálně vyplatí koupit ve službě Steam. Ušetřete s námi pár drobných a nechte se inspirovat k nákupu.

Možná jste si všimli, že je teď na Steamu podzimní slevové šílenství, ve kterém si můžete nominovat také svého letošního herního favorita na Steam Awards 2021. Právě kvůli výprodeji se tato rubrika nezaměří na nejlevnější tituly, protože těch je ve slevě momentálně spoustu. V této rubrice svou pozornost soustředíme spíše na novější hry, jejichž cena při slevách klesla na historické minimum. Berte tedy do slevového bojiště svou peněženku a pojďte se s námi podívat na náš výběr. Kouknout se můžete i na konkurenční Epic, který také rozdává nějaké ty zajímavé herní tituly, samozřejmě zdarma.

Áááááá, tak začneme lehce kontroverzně. CD PROJEKT RED a jeho faux pas? No, promo bylo rozhodně špičkové. Tuhle hru moc představovat netřeba, spíše je potřeba si ji zahrát a udělat na celou situaci kolem Cyberpunku vlastní názor. My jsme se na hru také podívali blíže a více o ní se dočtete v naší recenzi.

Plná cena:       59,99 €

Akce:              50 %

Hra, která loni bojovala o více ocenění Steam Awards a nakonec v jednom souboji dopadla úspěšně. Odnesla si ocenění Nejinovativnější hratelnost a spolu s ním získala velké množství herních fanoušků. Pokuste se v Death Standingu pomoci hlavnímu hrdinovi Samu Bridgesovi scelit rozdělenou společnost a užijte si jednu z nejlepších her posledních let.

Plná cena:       59,99 €

Akce:              70 %

Světelné meče, galaktické fantasy a galaktická sleva. Vycvičte za pomoci Síly v nádherném grafickém prostředí nové Jedie a zabraňte Impériu zvítězit. Cestujte vesmírem a užijte si toto speciální dobrodružství, které si pro nás vývojář Respawn Entertainment připravil. Sourozenec STAR WARS™ Battlefront™ II se také za svou slevu nemusí skrývat do kouta a klidně mrkněte i na něj.

Plná cena:       39,99 €

Akce:              63 %

Pojďme se vrátit do časů, kdy Rockstar vydával tituly, které ovládly herní scénu. Nebylo to ani tak dávno. Právě v roce 2020 divoké Red Dead Redemption 2 rozhodně vládlo. Potvrzuje to i Steam Awards, kdy RDR jako jediná hra dokázala ovládnout dvě kategorie naraz. Dámy a pánové, Hra roku 2020 a Hra s nejlepším příběhem, se právě teď na Steamu konečně zhoupla z 33% slevy na historickou slevu 50 %. Dopřejte si předvánoční dárek na divokém západě nebo ním potěšte své blízké. Americe zdar.

Plná cena:       59,99 €

Akce:              50 %

Hned na začátek pro ty, kteří by nevěděli, přizvukujeme, že Half Life: Alyx je VR hra. A to moc dobrá VR hra. Extrémně kladná hodnocení hráčů na Steamu to jenom potvrzují. Podobně jako zmíněné tituly výše si odnesla v minulém roce ocenění Steam Awards a ovládla kategorii VR hra roku, za nás zcela bezkonkurenčně. Valve sice nevydává tituly jako na běžícím pásu, ale když něco vydá, je to pravděpodobně jistotka hodně vydařené hry. Právě tyhle všechny faktory u nás posouvají Half Life: Alyx na první místo podzimního výprodeje na Steamu. Jen kdyby k ní nebylo nutné ještě zakoupit i to zatraceně „levné“ VR.

Plná cena:       49,99 €

Akce:              50 %

Článek pro Gaming Professors napsal Pavol Kunca.
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn