Mortal Kombat – Logo

Fanoušek kombinuje Mortal Kombat s Pokémony

15. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Umělec jménem pilehh zkombinoval Bulbasaura, Squirtla, Charmandera a Pikachu se čtyřmi nindži z Mortal Kombat. Na obrázku je Bulbasaur převlečený za Reptileho, Squirtle je smíchaný se Sub-Zerem, Charmander je kombinovaný s Ermacem a Pikachu se stal Scorpionem.

Na obrázku můžete vidět, že Pilehh přidal ke každému pokémonovi drobné detaily, například zelené světlo na ocase Charmandera, které odráží Ermacovy schopnosti. Pilehh za své návrhy pokémonů získal obrovské množství příznivců. Líbí se jim vzhled, který výtvarník vtiskl jednotlivým pokémonům, a považují návrhy za opravdu roztomilé a úžasné. Jeden z komentátorů uvedl, že by si rád nechal tento design namalovat na tričko, zatímco jiný prohlásil, že má nyní novou tapetu na svém telefonu.

Upřímně řečeno, bylo by velmi zajímavé vidět, kdyby skutečně udělali minisérii, ve které by zkřížili Pokémony s Mortal Kombatem.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.