Control – logo

505 Games Publishing uspořádá příští týden prezentační akci

13. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Letošní sezóna prezentací her je v plném proudu a společnost 505 Games příští týden zahájí období oznámení a trailerů. Fanoušci se budou moci podívat, co 505 Games chystá, 17. května na vůbec první digitální prezentaci vydavatele, kde jsou přislíbena nová odhalení a aktualizace oznámených titulů.

V předchozích letech se prezentace vydavatele konaly na významných akcích, jako je E3, Gamescom a Tokyo Game Show, kde 505 představilo svou připravovanou hru Eiyuden Chronicle: One Hundred Heroes. Protože se však letos nekoná žádná akce E3, plánuje společnost představit své vlastní hry na jaře.

anoušci se mohou 17. května v 15:00 britského času podívat na kanál YouTube vydavatele, aby zjistili, co 505 Games chystá na letošní rok a další roky. Vydavatel slibuje, že kromě aktualizací dříve oznámených titulů se objeví i zcela nové tituly od kultovního vývojáře. Úterní hodinový pořad bude uvádět bývalý moderátor MTV Patrice Bouédibéla. Kromě prezentací nových her budou na výstavě probíhat také podrobné rozhovory s vývojáři ve spolupráci s 505 ke každé vystavené hře.

Společnost 505 Games se rozhodla nezveřejnit, které hry by se mohly na úterní prezentaci objevit, ale existují důvody se domnívat, že by se mohlo jednat o velké projekty. V loňském roce společnost Remedy oznámila, že se pracuje na multiplayerovém spin-offu pro hru Control. Po velmi úspěšném uvedení původní hry Control uzavřela společnost Remedy další dohodu o společném vydávání s 505 Games pro další titul. Vývojářské studio ArtPlay navíc potvrdilo, že v současné době pracuje na pokračování svého hitu Bloodstained: Ritual of the Night. Oba tituly by se mohly objevit na jarní prezentaci společnosti 505 Game příští týden.

Společnost 505 se tak připojuje k rostoucímu seznamu vydavatelů, kteří po zrušení E3 vytvářejí vlastní prezentace her. Samostatné akce 505 Games zahrnují Summer Game Fest, který 9. června pořádá Geoff Keighley, Xbox & Bethesda Games Showcase 12. června a THQ Nordic Showcase 12. srpna. Oznámení společností Sony a Nintendo teprve přijdou. Hráči by si měli dávat pozor na to, co bude pravděpodobně nabitou sezónou velkých videoherních událostí.

Zdroj: gamerant

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.