Destiny 2 logo

Bungie odhaluje novou PvP mapu pro Destiny 2

13. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Vydání titulu The Witch Queen v únoru zpřístupnilo hráčům spoustu nového obsahu ve hře Destiny 2, od legendární kampaně až po nový raid Vow of the Disciple. Na straně PvP se však Crucible nedočkalo tolik lásky, protože se neobjevily žádné nové mapy ani jiné režimy, jediným obsahem byly dvě staré mapy, které se vrátily do rotace. Sedmnáctá sezóna chce tento trend změnit díky mnoha změnám v Crucible, včetně zcela nové mapy ve světě Savathun's Throne.

Bungie upozornilo na některé změny, které se v příští sezóně objeví v Crucible, jako je přepracování postupu v Iron Banneru a návrat Riftu do hry. Společnost Bungie v příspěvku uvedla, že v souvislosti s návratem Riftu se v sedmnácté sezóně do rotace zapojí nová mapa s názvem Disjunction pro všechny režimy 6v6, 3v3 a free-for-all. Studio mapu popisuje jako jednu z těch dosud nejlepších. Odehrává se v bažinách Trůnního světa poblíž poškozené lodi Pyramida a nabízí tři bojové dráhy a četné oblasti pro střety na krátkou, střední i dlouhou vzdálenost.

Nová mapa Crucible umístěná ve světě Throne dává smysl, protože se tato lokace setkala s převážně pozitivními ohlasy komunity a kritiků Destiny 2. Díky designu lokací má Bungie k dispozici mnoho unikátních míst, která může využít při tvorbě map, od Savathunova hradu po poškozenou pyramidu, v níž se nachází Rhulk, a obálku prvního červího boha.

Kromě toho je přidání Disjunction velkou událostí pro komunitu PvP v Destiny 2, která podle hráčů už nějakou dobu touží po novém obsahu. Pro upřesnění, Disjunction bude první zbrusu novou mapou přidanou do Crucible od mapy Fragment, která přibyla v rozšíření Shadowkeep v roce 2019.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.