Farming Simulator 19: Ambassador Edition již brzy

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Farming Simulator 19 dostává znovuvydání! U zúčastněných prodejců bude krabicová verze hry dostupná za nízkou cenu a to za 349 Kč na PC. Pokud chcete vlastnit Farming Simulator 19: Ambassador Edition, tak si počkáte, k dispozici bude až 21. června 2022 pro PC, PS4 a Xbox One.

Co to znamená Ambassador Edition?

Je to rozsáhlá verze Farming Simulator 19, která kromě hlavní hry obsahuje i rozšíření a šest DLC za nízkou cenu, což z ní dělá perfektní vstup do série. Je to také šance pro každého, kdo chce vlastnit hru a všechna její obsahová rozšíření. Proto jí říkáme Ambassador Edition – v podstatě jde o vyslance pro profesi farmaření v podobě obsahem nabité videohry.
Farming Simulator 19 - sekačka

Zdroj: Giants Software

Co je součástí?

Farming Simulator 19: Ambassador Edition obsahuje rozšíření Platinum a Alpine Farming, která obohacují hru o mapu v německých Alpách a také o velké množství vozidel a strojů. Hra je dále rozšířena o dodatky Kverneland, Vicon, Bourgault a dalších předních značek prostřednictvím rozmanité sady DLC – vše zahrnuto v krabici na dvou discích.
  • Farming Simulator 19 – Základní hra
  • Farming Simulator 19 – Platinové rozšíření
  • Farming Simulator 19 – Rozšíření Alpine Farming
  • Farming Simulator 19 – Anderson Group Equipment Pack
  • Farming Simulator 19 – Kverneland & Vicon Equipment Pack
  • Farming Simulator 19 – Sada vybavení GRIMME
  • Farming Simulator 19 – John Deere Cotton DLC
  • Farming Simulator 19 – Bourgault DLC
  • Farming Simulator 19 – Rottne Pack

Zdroj: Giants Software

To čítá celkem až tři mapy a přes 475 autentických strojů od světoznámých výrobců. A samozřejmě je tu téměř nekonečné množství obsahu vytvářeného uživateli pro vylepšení zážitku z farmaření: tisíce testovaných a bezplatných modů pro Farming Simulator 19 jsou k dispozici ke stažení prostřednictvím herního ModHubu. Takže pro nové a začínající farmáře je Ambassador Edition of Farming Simulator 19 fantastickým výchozím bodem, zaručujícím spoustu obsahu a rozmanitosti.
Původní Farming Simulator 19 vyšel s českými titulky 20. listopadu 2018 na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One a Stadia.

Novinku pro Gaming Professors napsal Luděk Novotný.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn