Update 1.44 pro American a Euro Truck Simulator 2 je dostupný v plné verzi

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: SCS Software
Dlouho očekávaná aktualizace 1.44, která do her Euro Truck Simulator 2 (ETS2) a American Truck Simulator (ATS) přidává mnoho nových funkcí a změn, konečně vyšla pro obě hry v plné verzi. To ve zkratce znamená, že bezplatný update je nyní dostupný úplně všem. A co nová verze vlastně přináší?

O novinkách a změnách jsme vás informovali už před nedávnem, kdy české studio SCS Software uvolnilo beta verzi této aktualizace. Pro detailnější popis vás tedy odkážeme na tento článek. Pokud vás ale detaily nezajímají a stačí vám jen obecný přehled novinek, pokusíme se je vám ve zkratce shrnout.

Pro Euro Truck Simulator 2 byla vydána předělávka Rakouska, která po vzoru Německa a novějších mapových DLC obdržela zcela nové textury, vizuál a přepracovanou silniční síť. Vylepšení se také dočkal tahač Renault T, u kterého najdete zcela přepracovaný vnější design interiéru + byl vydán nový typ interiéru pro rok 2022. Změny proběhly i v logách některých firem a v informačních tabulích.

Zdroj: SCS Software

Americký kolega, American Truck Simulator, také nezůstal ochuzen o zajímavé novinky. Ve verzi 1.44 vyšla druhá etapa předělávky Kalifornie, která se soustředí na města Eureka, Ukiah, Sacramento, Redding a Truckee. K dispozici je také nový typ přívěsu s vykládací plošinou, nové trasy pro speciální transporty a nové vizuální prvky pro tahač Freightliner Cascadia.

Zdroj: SCS Software

Další změny a novinky už jsou totožné pro obě hry a patří mezi ně značení skrytých cest, vylepšené uživatelské rozhraní v garáži, nastavitelná výška zavěšení, inteligentní sekvenční řazení, funkce Mod Refund a další.

Kompletní seznam změn pro Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator je také dostupný na oficiálních stránkách studia SCS Software.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn