Final Fantasy XVI je tu s trailerem a novými obrázky

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Square Enix
Pozitivní zpráva, datum vydání hry Final Fantasy XVI (16) se zúžilo na rok 2023. Ten byl potvrzen na živém přenosu na State of Play na Playstationu. Dočkali jsme se také prvního oficiálního traileru na hru a je jasné, že Square Enix se rozhodl naplno rozjet další díl v další sérii.

Zdroj: Square Enix

Trailer získal název Dominance, což by mělo odkazovat i na samotný příběh. Producent hry Yoishida Naoki také doufá, že z traileru si uděláte lepší představu, jak bude hra celkově vypadat. Především souboje. Jednoduše řečeno, aniž byste museli kouknout na trailer, vám řeknu, že to bude nářez. Ve Final Fantasy XVI nás totiž čeká hromada různých útoků.
Vývoj navíc údajně vstoupil do závěrečné fáze, tvůrci nyní dodělávají optimalizaci. Vypadá to na něco mezi RPG a klasickou hack and slash mlátičkou, ale s velemonstry. Zatím jsou potvrzeni Ramuh, Ifrit, Phoenix, Shiva, Garuda, Odin a Titan. Ke hře se má také vrátit známý skladatel Masayoshi Soken. Hra má být dostupná především pro PlayStation 5, ale doufejme, že brzy bude zprovozněna pro všechny konzole.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn