Flintlock The Siege of Dawn – troufni si na většího

Flintlock: The Siege of Dawn se odkládá

19. 6. 2023
Zdroj náhledu: A44 Games

Minulý rok se nezávislé studio sídlící na Novém Zélandu, A44 Games, vytasilo s oznámením chystaného projektu, v němž se střelný prach mísí s magií. Flintlock: The Siege of Dawn měl vyjít v prvních měsících roku 2023, ale jak uvádí vývojáři, hra se bohužel opozdí přibližně o jeden rok. Počkáme si na něj tedy minimálně do začátku 2024. Titul stále plánuje vyjít na PlayStation 5, PlayStation 4, PC (prostřednictvím Steam a Epic Games Store), Xbox Series X/S a Xbox One.

Studio na svém účtu na Twitteru oznámilo: „Chceme naše fanoušky informovat o vývoji hry Flintlock: The Siege of Dawn. Usilovně jsme pracovali na vytvoření jedinečného a do detailu propracovaného otevřeného světa plného napínavých soubojů, obohacujícího průzkumu a skutečného pocitu objevování. Celému našemu týmu záleží na tom, aby byl Flintlock výjimečným zážitkem, a dlužíme to sobě i vám všem, kteří hru sledujete od jejího oznámení, aby byla co nejpůsobivější a nezapomenutelná. Vaše trvalá a neochvějná podpora je neuvěřitelná. Každý z nás v A44 Games je potěšen a inspirován vaším nadšením pro to, co vytváříme, a opravdu si vážíme vaší trpělivosti. Máme pro vás spoustu vzrušujících věcí, které vám chceme ukázat, a brzy pro vás budeme mít aktuální informace…“

Jak se zdá, za odkladem stojí zpoždění vývoje a snaha vychytat veškeré detaily, aby titul hráčům nabídl ten co možná nejlepší zážitek. Flintlock: The Siege of Dawn vyzve bohy v bitvě na život a na smrt. Brány říše mrtvých se otevřely. Na povrch se dostala stará božská armáda nemrtvých, kteří začali zabíjet vše živé, co se jim postaví do cesty. Lidstvo je na pokraji vymření, a tak se vydáte na poslední bitvu s cílem pomstít se a získat zpět vládu nad vlastním světem. Postavte se nejmocnějším ze všech stvoření po boku členky koaliční armády s jejím věrným parťákem Enkim – záhadnou bytostí disponující magickou silou.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.