Forgive Me Father 2 je na cestě!

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Na oslavu Lovecraftian Days (6.–10. dubna), které právě začaly na Steamu, odhalilo Fulqrum Publishing obrovské překvapení. Byte Barrel a Fulqrum Publishing znovu spojily své síly a přinesou vám důstojného nástupce Forgive Me Father. Držte se, Forgive Me Father 2 je již na cestě.

Forgive Me Father 2 vezme hráče znovu na cestu do zlomyslného světa inspirovaného díly H. P. Lovecrafta, kde šílenství nikdy nespí. Akce pokračuje v příběhu kněze z prvního dílu, který sestupuje do svých nejtemnějších nočních můr na cestě ke spravedlivé spáse.

V tomto díle budou hráči dohnáni až na pokraj šílenství, když se budou muset postavit hordám vyšinutých kultistů a různorodým nepřátelům pomocí rozsáhlého a rozmanitého arzenálu smrtících zbraní. Každá z nich obsahuje mocné variace navržené tak, aby způsobily absolutní chaos a naprosté zničení.

Forgive Me Father 2 povyšuje jedinečný a výrazný, temný komiksový vzhled původní hry vylepšenými modely. Hráči uvidí uspokojivě šťavnaté krvavé efekty a budou svědky úchvatných animovaných kousků, které létají všemi směry, zatímco se nepředstavitelná starověká monstra trhají na kusy. Akce je podpořena srdceryvným soundtrackem, který bez námahy mísí temné lovecraftovské podtóny a atmosféru kytar s bicími.

Další podrobnosti budou brzy odhaleny. Prozatím sledujte Forgive Me Father 2 na Steamu, připojte se na Discordu na server Byte Barrel a sledujte Fulqrum Publishing na jejich účtech na sociálních sítích.

Při zahájení Lovecraftian Days Fulqrum Publishing také oznámilo, že Forgive Me Father bude přeneseno na konzole, což jistě potěší nejednoho konzolistu.

Pokud jste nikdy předtím nehráli první díl Forgive Me Father, hra je momentálně po dobu Lovecraftian Days zlevněna o 30 %. Tak šup a udělejte radost sobě nebo někomu známému.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn