forgive me father 2 - náhled

Forgive Me Father 2 je na cestě!

8. 4. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Na oslavu Lovecraftian Days (6.–10. dubna), které právě začaly na Steamu, odhalilo Fulqrum Publishing obrovské překvapení. Byte Barrel a Fulqrum Publishing znovu spojily své síly a přinesou vám důstojného nástupce Forgive Me Father. Držte se, Forgive Me Father 2 je již na cestě.

Forgive Me Father 2 vezme hráče znovu na cestu do zlomyslného světa inspirovaného díly H. P. Lovecrafta, kde šílenství nikdy nespí. Akce pokračuje v příběhu kněze z prvního dílu, který sestupuje do svých nejtemnějších nočních můr na cestě ke spravedlivé spáse.

V tomto díle budou hráči dohnáni až na pokraj šílenství. Jelikož se musí postavit hordám vyšinutých kultistů a různorodým nepřátelům pomocí rozsáhlého a rozmanitého arzenálu smrtících zbraní. Každá z nich obsahuje mocné variace navržené tak, aby způsobily absolutní chaos a naprosté zničení.

Forgive Me Father 2 povyšuje jedinečný a výrazný, temný komiksový vzhled původní hry vylepšenými modely. Hráči uvidí uspokojivě šťavnaté krvavé efekty a budou svědky úchvatných animovaných kousků. Jako například. když létají kousky těl všemi směry, zatímco se nepředstavitelná starověká monstra trhají na kusy. Akci podtrhuje srdceryvným soundtrackem, který bez námahy mísí temné lovecraftovské podtóny a atmosféru kytar s bicími.

Další podrobnosti se brzy odhalí. Prozatím sledujte Forgive Me Father 2 na Steamu. Nezapomeňte se připojit na Discordu na serveru Byte Barrel a sledujte Fulqrum Publishing na jejich účtech na sociálních sítích.

Při zahájení Lovecraftian Days Fulqrum Publishing také oznámilo, že Forgive Me Father bude přeneseno na konzole, což jistě potěší nejednoho konzolistu.

Pokud jste nikdy předtím nehráli první díl Forgive Me Father, hra je momentálně po dobu Lovecraftian Days zlevněna o 30 %. Tak šup a udělejte radost sobě nebo někomu známému.

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.