Forza Horizon - Hot Wheels

Forza Horizon 5 ukazuje mapu rozšíření Hot Wheels

18. 7. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Už zítra, tedy 19. července vyjde do závodní hry Forza Horizon 5 první rozsáhlejší DLC, které nás opět vezme do světa Hot Wheels. Vzhledem k tomu, že do oficiálního vydání už zbývá pouze jeden den, bylo by dobré si představit další detaily této expanze.

Tentokrát svoji pozornost zaměříme na mapu rozšíření Hot Wheels. Ta se bude skládat ze tří odlišných ostrovů zasazených v oblacích. Severní ostrov nabídne zelené prostředí plné lesů, keřů a řek. Jihozápadní ostrov ukrývá zamrzlé skalnaté prostředí obklopené sněhem. V této části mapy se možná skrývá i aktivní sopka. Třetí, jihovýchodní ostrov je čistě suchý, s rozsáhlými pouštěmi a kaňony.

Na obrázku mapy dále vidíme spletitou síť oranžových a modrých drah typických pro svět Hot Wheels, u nichž je patrné, že závodění bude opravdu šílené. Co nás bude rovněž zajímat, je, jestli s autíčky Hot Wheels budeme moci opustit modro-oranžovou dráhu a prozkoumávat každý ostrov i mimo ni.

Jak už bylo v úvodu řečeno, Forza Horizon 5: Hot Wheels se přiřítí již zítra na PC, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.