Microsoft začal nabízet triko s tapetou z Windows XP

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Microsoft

Určitě mnoho z nás pamatuje legendární Windows XP, které na naše počítače vyšly 25. října 2001. Pro mě osobně je to systém, na kterém jsem vyrůstal a v němž jsem začínal svoji hráčskou kariéru. Pokud patříte mezi stejné nadšence jako já, může se vám líbit nový merch, který Microsoft začal nabízet.

Zdroj: Microsoft

Mezi ním je i triko s tematikou Windows XP, konkrétně legendární tapeta plochy vyobrazující nebe a louku. Tahle legenda byla vyfocena v Kalifornii a jedná se o jednu z nejdražších fotografií, co kdy byly vytvořeny. Mluví se o šesticiferné částce v dolarech, kterou byl Microsoft ochoten za práva zaplatit.

Pokud tedy patříte mezi fanoušky a chcete si doby Windows XP připomenout, můžete zabrouzdat na oficiální obchod s merchem Microsoftu a za 60 dolarů si triko předobjednat. vzali lidé útokem a v současné době už moc kusů k dispozici není. Jelikož ale oficiální prodej začne až v srpnu, doufáme že se skladová dostupnost zlepší. K dispozici jsou velikosti S, L, M, XL a XXL a je možné vybírat mezi černou a žlutou barvou. Každý zákazník si ovšem může objednat pouze dva kusy, právě kvůli omezené dostupnosti. 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn