Akční střílečka a vlakový simulátor zdarma na Epic Games Store

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Dovetail Games

Ani dnes nás společnost Epic Games nenechá vydechnout a nabízí další porci her zdarma, které si můžeme po dobu následujícího týdne přidat do našich knihoven. Dnes se můžeme těšit na indie střílečku či řízení vlaku.

Mothergunship

Ve hře je vaším úkolem všemi možnými prostředky zničit mimozemskou civilizaci, která jednoho krásného dne ovládla planetu Zemi. Mothergunship je akční a brutální střílečka, kde si můžete vytvářet a upravovat zbraně dle libosti, přičemž crafting je zde jedním z nejdůležitějších aspektů. Hra vznikla díky spolupráci americké společnosti Terrible Posture Games a českého studia Grip Digital.

Akční indie titul Mothergunship bude na Epic Games Store dostupný do 5. srpna 2021.

Train Sim World 2

Druhým titulem, který si můžete následující týden zdarma přidat do své knihovny, je vlakový simulátor Train Sim World 2 od vývojářského studia Dovetail Games. Ve hře se ujmete řízení různých vlaků včetně několika lokomotiv či rychlíků na světově známých železnicích. Každý vlak je navíc možné vzhledově upravit.

Vlakový simulátor Train Sim World 2 bude rovněž zdarma dostupný do 5. srpna 2021. Poté dojde k obměně nabídky v podobě hry Speed Brawl a adventury A Plague Tale: Innocence.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn