Gamescom – 2023

Gamescom Opening Night Live 2023 začíná už za pár hodin

22. 8. 2023
Zdroj náhledu: Gamescom

V životě každého hráče počítačových i konzolových her je mnoho potěšení, ale mezi naše největší záliby patří se zatajeným dechem sledovat velké herní veletrhy, jež každoročně přinesou desítky odhalení a důležitých informací z herního průmyslu, nebo se jich rovnou účastnit. Zatímco letní období těchto akcí úspěšně odstartoval Summer Game Fest, ukončí jej tolik očekávaný Gamescom v německém Kolíně nad Rýnem. Několik dní nabité zábavy započne konferencí Opening Night Live už tento večer, 22. srpna od 20.00 našeho času. Jako vždy určitě budete chtít vědět, jak tuto událost sledovat a co by vám rozhodně nemělo uniknout.

Opening Night Live 2023 by měl trvat přibližně dvě hodiny pod taktovkou známého moderátora Geoffa Keighleyho. Pokud nepatříte mezi šťastlivce sedící dnešní večer přímo v sále v Německu, můžete živý přenos sledovat na webových stránkách Gamescomu, na YouTube nebo na Twitchi. Přestože fanoušci už delší dobu vědí, že dnešní prezentace nepřinese tolik překvapení, ale více se zaměří na již oznámené hry, které by měly vyjít v horizontu následujícího roku, můžeme se těšit na Assassin’s Creed Mirage, Starfield, Alan Wake 2, Call of Duty: Modern Warfare 3, Lords of the Fallen, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Mortal Kombat 1 nebo Black Myth: Wukong. Samozřejmě nelze vyloučit, že by nás pořadatelé mohli skutečně překvapit nějakou žhavou novinkou. Vše se dozvíme už za pár hodin, tak zůstaňte na příjmu a odložte ostatní plány. Gamescom Opening Night Live 2023 snad bude stát za to.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.