Leak Genshin Impact 2.4 odhaluje nový Shenhe Dungeon

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Aktualizace Genshin Impact 2.3 přinese dvě zcela nové postavy, alespoň podle nejnovějšího živého vysílání. Aktualizace bude obsahovat zajímavé opětovné spuštění banneru a dva držitele Geo Vision, Aratakiho Itta a Goroua.
Aktualizace 2.3 však ještě nedorazila a několik úniků již odhalilo mnoho informací o Genshin Impact, verzi 2.4, která by měla dorazit kolem 6. ledna 2022. Dokonce i oficiální účty na sociálních sítích miHoYo ukázaly dvě nové postavy, které se připojí k těm již hratelným.
Každá nová aktualizace má svou beta fázi, která začíná, jakmile dorazí předchozí oprava. Například beta verze 2.4 se spustí, jakmile se aktualizace Genshin Impact 2.3 oficiálně připojí k živému serveru. V posledních několika opravách miHoYo představilo zajímavý vzorec tím, že odhalilo nové postavy ještě před příchodem beta verze. S největší pravděpodobností proto, že postavy by stejně byly prozrazeny v první den po jejím spuštění.
Krátce poté, co miHoYo oficiálně ukázalo Shenhe, jeden ze zdrojů úniků jménem Lumie odhalil, že Shenhe dostane ve hře svůj vlastní dungeon. Pokud jde o její raritu, neexistují žádné oficiální informace, ale tento dungeon silně naznačuje, že bude omezen pětihvězdičkovou postavou.
Předchozí úniky o jejím živlu byly potvrzeny oficiálními obrázky, bude to nová postava s Cryo. Její zbraní bude kopí a podle mnoha úniků se očekává, že co do DPS bude jednou z nejsilnějších postav v Genshin Impact.
Shenhe doplní další zajímavá postava, dlouho očekávaná prestižní tanečnice Yun Jin. Navzdory spekulacím, že by mohla být první postavou s prvkem Dendro, na oficiálních obrázcích Yun Jin používá prvek Geo, který z ní udělá třetí novou Geo postavu ve dvou aktualizacích. S největší pravděpodobností bude mít skvělou synergii s Albedem, Gorouem a Ittem, což znamená, že hráči by mohli sestavit jedinečnou Geo partu během pouhých dvou aktualizací.
Neexistují žádné oficiální informace ani věrohodné úniky, jestli Shenhe a Yun Jin budou uvedeny na stejném banneru. Několik předchozích úniků však naznačovalo, že Ganyu a Xiao by se v banneru mohli opakovat. To znamená, že aktualizace 2.4 by mohla mít podobný vzor jako její předchůdce, tedy opakování dvojitého banneru pro jeden cyklus a dvě nové postavy pro druhý.
Genshin Impact je nyní k dispozici pro mobilní zařízení, PC, PS4 a PS5. Verze na Switch je ve vývoji.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn