Falling Frontier intro

Vesmírná RTS Falling Frontier odložena

23. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Následující zpráva se dotkne všech milovníků vesmírných RTS. Očekávaná strategie Falling Frontier byla bohužel odložena. Tato zpráva je o to žalostnější, protože žánr vesmírných RTS je opravdu řídký.

Falling Frontier je titul odehrávající se v procedurálně generovaném hvězdném systému, kde jsou klíčovými faktory inteligence a logistika. Hráči budou moci navrhovat lodě, přepadávat zásobovací linie, pokládat minová pole a přepadat nepřátele v asteroidových polích a mlhovinách. Již tato informace sama o sobě přilákala značnou část fanoušků tohoto žánru. 

V traileru níže můžete vidět první ukázky, které opravdu stojí za to.

Falling Frontier je připraven pro EA

Vývojářské studio Shutter Fox Studios a vydavatel Hooded Horse oznámili odložení Falling Frontier na 2. čtvrtletí 2022, protože jediný vývojář studia Shutter Fox chce mít více času na práci na kampani hry. 

Většina systémů hry je připravena pro spuštění předběžného přístupu, ale chci věnovat potřebný čas tomu, abychom hru uvedli do nejlepšího možného stavu, než ji hráči dostanou do rukou,“ řekl Todd D'Arcy, sólový vývojář hry. „Po uvedení hry do Early Access toho mám v plánu ještě mnohem víc a můj vydavatel Hooded Horse mě velmi podpořil v tom, abychom hru odložili a mohli ji podle potřeby vypilovat. Falling Frontier je hra mých snů a je velmi vzrušující mít čas plně realizovat systémy, jako je orbitální bombardování, pátrání a záchrana. Hlavní je zajistit, aby příběhová kampaň Titan Rising přinesla hráčům takový zážitek, na jaký se těší.“ – Todd D'Arcy

Tato slova jsou jistě plná naděje a očekávání. Nezbývá teda se smířit s odložením hry a doufat, že všechno dopadne podle očekávání.

Zdroj: igdb.com

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.